İçerenköy Vestel Servisi – 444 1 494

Yıllardır annelerimiz ne der bilirsiniz “ şu çamaşır makinesini icat edenden Allah razı olsun.” Kabul etmeliyiz ki büyük icattır ve hanımları elde çamaşır yıkama derdinden kurtarmış şahane bir makinedir. Aynı durum bulaşık makinesi için de geçerlidir, o da hanımları fazla su ve zaman israfından kurtarmış bir buluş niteliğindedir. Peki evinizdeki çamaşır makineniz ya da bulaşık makineniz bir gün aniden fonksiyonlarını yerine getiremez hale gelip bozulursa… Üzülmeyin İçerenköy’deki beyaz eşya servisimiz size en hızlı ve en kaliteli servis hizmeti için size bir telefon mesafesinde.

İçerenköy Vestel Servisi

Hemen arayın ve siz değerli müşterilerimize layık olduğunuz servis hizmetini sunmamıza izin verin. Siz bize ulaşır ulaşmaz gereken arıza kaydı oluşturulur ve gezici ekibimiz en kısa zamanda arıza tespiti için evlerinize misafir olur. Bu işi severek yapan, konusunda uzman ve her geçen gün kendini yenileyen bir ekibimiz olduğu için size kaliteli hizmet vaat ediyoruz.

Vestel Servis

İster dünya markalarının beyaz eşyaları ister piyasada tanınmamış bir markanın beyaz eşyası olsun, bizim için önemli olan müşteri maduriyetinin bir an önce giderilmesidir. Kemik kadromuzun yanında büyüyen servis ağımıza her geçen gün yeni ekip arkadaşları eklenmektedir. Bununla birlikte hızla gelişen ve değişen beyaz eşya teknolojisine ayak uydurmak adına kadromuzun teknik eğitimine çok dikkat edilmektedir. Herhangi bir beyaz eşya arızanızda sizi de İçerenköy’ deki beyaz eşya servisimizin kaliteli hizmetlerinden yararlanmaya davet ediyoruz.

Kaynak : http://www.icerenkoyvestelservisi.net

Yorumlar

1 Yorum to “İçerenköy Vestel Servisi – 444 1 494”

Trackbacks

Başkalarının bu yazı hakkında söylediklerine bir göz atın..
  1. oyyla.com diyor ki:

    İçerenköy Vestel Servisi…

    İçerenköy Vestel Servisi…Speak Your Mind

Tell us what you're thinking...
and oh, if you want a pic to show with your comment, go get a gravatar!

You must be Giriş Yaptınız. Yorum yazman için..

Link,radyo dinle